Our product range includes a wide range of cotton fitted bed sheet, printed floral cotton 300 tc fitted bedsheet, fitted bed sheet, designer fitted bed sheet, cotton double bed sheets size fitted bedsheet and super soft cotton designer fitted bedsheet with 2 pillow cover.
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Size | Double |
| Material | Organic Cotton |
| Pattern | Floral Print |
| Thread Count | 300 |
| Color | Multi colored |
| Machine Washable | Yes |
| Weight | 1 kg |
| Pillow Size | 18/28 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Home |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Home |
| Design | Designer |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Home |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Home |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Home |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Size | Double |
| Material | Organic Cotton |
| Pattern | Floral Print |
| Thread Count | 300 |
| Quantity Per Pack | 1 bedsheet 2 pillow cover |
| Color | Multi colored |
| Machine Washable | Yes |
| Weight | 1 kg |
| Pillow Size | 18/28 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 599 / Piece Get Latest Price
| Size | Queen (90 x 108 inch) |
| Thread Count | 300 TC |
| Fabric | Cotton |
| Bed Sheet Size | 90x108 inch |
| Pattern | Satin Stripes |
| Usage/Application | Hotel |
| Material | Cotton |
| Wash Care | Machine wash |
| Weight | 1 kg |
| Brand | dashing look |
| Machine Wash | yes |
| Warranty | color nd mahine wosh |
| Length | 72/72/8 |
| Quantity Per Pack | 1 fitted nd 2 pillow cover |
| Available Quantity | 50 pcs |
| Fabric Quality | cotton |
| Gsm Service | 220 gsm |
₹ 549 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Double Size |
| Design | Floral Print |
| Usage/Application | Home |
| Brand | dashing look |
| Weight | 1 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Material | Cotton |
| Size | Queen |
| Set Contains | Bed Sheet & Pillow Cover |
| Usage/Application | Hotel |
| Design | Printed |
| Floral Print | |
| Art Form | Applique Work |
| Wash Care | Machine wash |
| Color | Multi Color |
| Brand | dashing look |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Piece
Aakash Mathur (Owner)
Dashing Look
Bakshiyo Ki Haveli, 631, Chandi Ki Taksaal, Aamer Road
Jaipur - 302002, Rajasthan, India